..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU "DUŻE KOCURY I MAŁE KOTECZKI"

Z okazji Światowego Dnia Kota, już kolejny raz zorganizowany był konkurs pt. " DUŻE KOCURY I MAŁE KOTECZKI". Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Napłynęło dużo pięknych prac wykonanych różnymi technikami. Były kotki czarne, rude, prążkowane, ale i wielobarwne, fantazyjne. Bardzo trudno było dokonać wyboru tych najładniejszych i dlatego wszystkie trzy miejsca przyznano ex aequo. Sporo prac wyróżniono.

 

 

 

A oto laureaci:

 

I miejsce Marianna Pantak i Antonina Nowak

II miejsce Nina Klinowska i Zosia Piechota

III miejsce Marta Achtelik i Ania Słowik.

Wyróżnienia: Maciej Piechota, Hania Brzoska, Laura Paziewska i Aleksandra Wieczorek.

GRATULACJE!


Data wytworzenia: 2021-03-09 15:40 Autor: M.Regulska Data publikacji: 2021-03-09 15:40 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-09 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek