..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

"WIERSZEM I RYSUNKIEM O MOJEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE"

Świetlica szkolna zaprasza klasy trzecie na Ogólnopolski projekt edukacyjny „Wierszem i rysunkiem o mojej małej ojczyźnie”
 
Celem projektu jest ukazywanie piękna najbliższej okolicy, wzbudzanie pozytywnych uczuć do miejsca swojego zamieszkania . Projekt polega na dostarczaniu wierszy oraz rysunków. Wykonane prace mają przedstawiać „małe ojczyzny". Pozwoli to uczniom docenić przyrodę, historię swoich okolic oraz odkrywać piękno wokół swojego miejsca zamieszkania.
 
Zapraszamy do udziału :)
Jolanta Gądek oraz Dominika Janda, Urszula Zazuwiak

Data wytworzenia: 2021-02-23 18:31 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-02-23 18:31 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-23 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek