..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Szanowni Państwo,

W ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w naszej szkole odbędą się spotkania dla rodziców uczniów naszej szkoły z psychologiem. Poprowadzi je Małgorzata Kozieł-psycholog, psychoterapeuta w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej AMIE w Warszawie. Spotkania odbędą się 13 października oraz 20 października o godzinie 17.00 w auli naszej szkoły.

Tematem spotkania 13 października będzie „Jak nauczyć dziecko zajmować się sobą”. Natomiast 20 października spotkanie dotyczyć będzie tematu „Zrozumieć nastolatka, – czyli świat z jego perspektywy.”

Więcej szczegółów: https://rac-psychoterapia.pl/

W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa udziału w spotkaniach o udziale w nich decyduje kolejność zgłoszeń.

Rodzice/opiekunowie w osobnym e-mailu dnia 11.10.2021r otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniach


Organizatorzy spotkania
P. Jolanta Gądek oraz p. Dominika Janda

 

 

Z poważaniem

Dominika Janda


Data wytworzenia: 2021-10-07 12:24 Autor: Łukasz Lubosik Data publikacji: 2021-10-07 12:24 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-07 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik