..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Zróbmy szum wokół wody!” pod takim hasłem będziemy w tym roku w szkole obchodzić Światowy Dzień Wody z Polską Akcją Humanitarną. Święto przypada 22 marca i zostało ustanowione przez ONZ w 1992 roku. Uczniowie i nauczyciele poszerzą swoją wiedzę na temat dostępu do wody pitnej na świecie i wpływu codziennych czynności, takich jak zakupy, na gospodarkę wodną.

Zapraszamy też chętnych uczniów klas starszych, nauczycieli, rodziców i opiekunów do włączenia się do akcji również poprzez uczestnictwo w kursie edukacyjnym PAH. Więcej informacji w formularzu: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetsB25SfmgyAoEaEErvWrWDS57mcvbEoCt33eFeZ-eOXYaXQ/viewform


Data wytworzenia: 2021-03-06 10:35 Autor: M.Burzyk Data publikacji: 2021-03-06 10:35 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-06 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek