Uwaga Konkurs !!!

UWAGA!

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi zapraszamy do wszystkie dzieci z klas I-VI do udziału w konkursie na rzeźbę (figurę przestrzenną) wykonaną z surowców wtórnych. Gotowe prace podpisane imieniem i nazwiskiem prosimy składać w sali nr 30 do 18 kwietnia. Najlepsze prace oczywiście zostaną nagrodzone.

Dzieci z klas IV-VI zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na prezentację multimedialną „Piękno natury”. Termin składania prac mija 18 kwietnia. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i pokazane podczas szkolnych obchodów Dnia Ziemi.

Matylda Baryła, Maria Oszczyk

Data wytworzenia: 2016-03-23 00:14 Autor: M. Baryła Data publikacji: 2016-03-23 00:14 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-05-30 Osoba modyfikująca: