Półkolonie letnie 2016

Zakończyły się szkolne półkolonie. Jak zawsze, głównym  celem było zapewnienie uczniom naszej szkoły bezpiecznego, atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Program wypełniły zajęcia sportowe, artystyczne oraz wycieczki turystyczno – krajoznawcze.  Tego lata dzieci  odwiedziły Tyniec, gdzie uczestniczyły w zajęciach w skryptorium,  przepiękne ogrody Kapias, Żarki, w których mełły mąkę w starym młynie i wykonywały drewniane zabawki, GEOsferę w Jaworznie, gdzie szukały muszli w kamieniołomach, Rudy, gdzie odkryły przyjemność jazdy kolejką wąskotorową; grały  w kręgle, ćwiczyły na sali gimnastycznej, pływały w basenie, wykonywały prace plastyczne do muzyki lat 70, oraz piękne kolaże,  rozwiązywały zagadki i rebusy, szalały w sali zabaw i oglądały najnowsze filmy w kinie. Na półkoloniach spędzały czas aktywnie, mimo iż nie było komputerów i innych współczesnych „wypełniaczy czasu”. Czy im się podobało? Zapytajcie o to ich samych.

Tu składam najserdeczniejsze podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, sponsorom, którzy pomogli  mi zorganizować po raz 22, tak obfitujące w atrakcje, półkolonie szkolne.

Anna Garbaciuk

Data wytworzenia: 2016-07-23 08:52 Autor: A. Garbaciuk Data publikacji: 2016-07-23 08:52 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: