..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Piknikowe afterparty

Ciekawi jesteśmy, czy zwycięzcy naszego piknikowego konkursu i loterii już skorzystali ze swoich nagród.        

A może i Wy chcecie nagrodzić swoją duszę i ciało po pełnym wyzwań roku szkolnym? Polecamy kilka zaprzyjaźnionych miejsc idealnych do świętowania okazji wszelakich. A takie przecież zdarzają się codziennie. :D

Studio Fotografii Rodzinnej  (https://www.facebook.com/Fotodziecinstwopl) - by wyjątkowe chwile zatrzymać w kadrze. Profesjonalizm, kreatywność, otwartość i wyrazistość - z tym spotkacie się w  Studiu Fotografii Rodzinnej pani Anny Dudek (ul. Podgórna). O zdjęciach można by pisać elaboraty, ale przecież i tak nie oddadzą tego, co możecie zobaczyć sami. Odwiedźcie koniecznie stronę fotodziecinstwo.pl!

Zillmann cafe&tea (https://pl-pl.facebook.com/zillmann.tea.coffee/) – nastrojowa kawiarnia w starej górnicze dzielnicy Nikiszowiec. Wyśmienite desery, orzeźwiające napoje, aromatyczne kawy i herbaty oraz przemiła obsługa. W mieście gadają, że tutejsza kawa mrożona pita w południowym słońcu na przedkawiarnianym bruku (tzn. w ogródku) jest gwarancją niebiańskich doznań.

Miss Cupcake (https://www.facebook.com/Miss-Cupcake-476242879071144/ ) - niezwykła kawiarnia w centrum Katowic (ul. Staromiejska). Poezja smaku na prozę życia. Niech nie zmyli Was nazwa - można tu raczyć się nie tylko babeczkami, ale i ciastami, tortami, lodami rzemieślniczymi, a od niedawna również bajglami. Smacznie, zdrowo, a w razie potrzeby i bezglutenowo. Podobno serwują tutaj „ciasta na każdy humor i babeczki na każdą pogodę”.

Kwartet (https://www.facebook.com/Restauracja-Kwartet-311465672285371/) – miejsce dla tych, którym nie tylko cukier w duszy gra. Dania serwowane przez tę restaurację nie tylko ukoją Wasze podniebienia, ale i dostarczą wrażeń estetycznych – wszystko jest tutaj pięknie podane. Czy w kwartecie, czy w duecie – zawsze dobrze tutaj zjecie.

Leopardus (https://pl-pl.facebook.com/leopardus.official) racząc się pysznościami, nie zapomnijcie o swoich pupilach. W sklep Leopardus (Galeria Katowicka) czeka na nich nie tylko wiele przysmaków, ale również akcesoria, które mogą umilić pieskie życie oraz kocie psocie.

Sala zabaw „Świat Dory” (https://www.facebook.com/SalaZabawSwiatDory/) - nie lada gratka dla najmłodszych. To tu można skakać, zjeżdżać, wspinać się i szaleć na interaktywnym dywanie. Na duże dzieci czeka bogato zaopatrzony bufet z wyśmienitą kawą. Gdy będziecie w okolicy Załęża (ul. Bocheńskiego), koniecznie odwiedźcie Dorę!

Sala zabaw „Nibylandia” (https://www.facebook.com/nibylandia.katowice/) - kraina, w której nie można się nudzić, a można się nawet… zgubić! Bo to największe tego typu miejsce na Śląsku! I atrakcji tu bez liku; piraci, skrzaty, księżniczki, rycerze, a także ich rodzice z pewnością znajdą coś dla siebie. A gdzie to wszystko? W przepięknej zielonej dzielnicy Katowic – na Murckach (ul. Kołodzieja).

Naszym Sponsorom jeszcze raz pięknie dziękujemy za zaangażowanie!

I za uśmiechy zwycięzców! J


Data wytworzenia: 2016-06-25 22:28 Autor: M. Szulc Data publikacji: 2016-06-25 22:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz