Z wizytą u Pana Prezydenta Katowic

Dnia 30 marca 2015r. delegacja naszej szkoły wybrała się do Pana Prezydenta Marcina Krupy z życzeniami wielkanocnymi.

Towarzyszyły nam ogromne emocje i radość ze spotkania z tak ważnym dla nas człowiekiem.
Pan Prezydent przyjął nas bardzo serdecznie, sprawiliśmy Mu miłą niespodziankę. Przewodniczący samorządu naszej szkoły złożył serdeczne życzenia, a jako skromny podarunek wręczyliśmy  wielkanocne pisanki wykonane przez uczniów  z pomocą nauczycieli.

Dużym dla nas zaskoczeniem była możliwość spotkania się także z Panią Wiceprezydent Marzeną Szubą. Pani Wiceprezydent obdarowała nas słodkościami. W radosnym nastroju wróciliśmy do szkoły, by podzielić się z całą społecznością życzeniami złożonymi przez Pana Prezydenta.

Data wytworzenia: 2015-04-15 17:42 Autor: D. Meus Data publikacji: 2015-04-15 17:42 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: