..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Sekcje baseballu dla dzieci z klas 1-3

Od października na Bogucicach w Szkole Podstawowej nr 13 oraz nr 32 na Piotrowicach działają sekcje baseballu dla dzieci z klas 1-3. Treningi prowadzone są przez dwóch trenerów, na co dzień zawodników Baseballowego Klubu Rawa Katowice. Klub zapewnia niezbędny sprzęt (rękawice, piłki, pałki). Od dziecka wymagamy stroju sportowego (jak na wf) i zaangażowania.

Zachęcamy wszystkich rodziców do zgłaszania dzieci na treningi. Młodzi baseballiści mają za sobą udział w międzynarodowym turnieju z Żorach. Wezmą udział w kilku turniejach towarzyskich oraz wystartują w lidze śląsko-morawskiej (Katowice, Żory, Ostrawa, Frydek-Mistek, Ołomuniec, Szumperk). Wszystkie mecze i turnieje rozgrywane mają być jedynie przetarciem i przygotowaniem do najważniejszego turnieju w tym sezonie, jakim jest Puchar Polski. Pierwsze zajęcia są darmowe!

Składka miesięczna wynosi jedynie 30zł. W razie pytań lub chęci zapisania dziecka na zajęcia prosimy o kontakt z trenerem sekcji.
Więcej na: http://www.rawa.katowice.pl/

https://www.facebook.com/rawa.katowice

Film z pokazów w naszej szkole: https://www.youtube.com/watch?v=v3IMEnXUIEI


Data wytworzenia: 2015-03-29 23:24 Autor: W. Gwioździk Data publikacji: 2015-03-29 23:24 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2015-12-01 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz