..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

PODZIĘKOWANIE DLA NASZEJ SZKOŁY OD CENTRUM MIŁOSIERDZIA W REPUBLICE POŁUDNIOWEJ AFRYKI

Drodzy Przyjaciele Misji!

Zwracamy się do Was z podziękowaniem za dar serca, poświęcenie i zaangażowanie się
w sprawy misji. Dziękujemy za wsparcie materialne dla Centrum Miłosierdzia w Republice Południowej Afryki – diecezji De Aar. Bóg zapłać za przesłane maskotki, które uradowały wiele afrykańskich dzieci.

Wyrażamy wdzięczność Marichiarze Bara, Emili Folwarczny za inicjatywę i podjęcie się zorganizowania akcji: pt. „Pluszaki dla dzieci w RPA”, w szkołach, ośrodkach opiekuńczo-wychowawczych, wśród przyjaciół i znajomych.

 Podziękowanie składamy Pani Dyrektor mgr Grażynie Kasza oraz Nauczycielom za zorganizowanie zbiórki w swojej szkole. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za podarowane nam kolorowe pluszaki. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich darczyńców, którzy pokryli koszty przysłanych nam darów.

Za wszystko co dla nas zrobiliście jeszcze raz dziękujemy. Życzymy Wam pokoju i radości mimo obecnego czasu epidemii, który nas również dotyka.

Zanurzamy Was wszystkich w Sercu Jezusa, prosimy aby troszczył się o Was, objął wszystkich Swoją Miłością i prowadził.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności oraz darem modlitwy  - s. Joanna Rapacz

 

 


Data wytworzenia: 2020-06-26 09:04 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-06-26 09:04 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-06-26 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek