..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

POCZYTAM CI MAMO, POCZYTAM CI TATO...

"Poczytam Ci mamo, poczytam Ci tato. Codziennie" tak właśnie uczniowie klasy 1a każdego dnia zwracali się do swoich rodziców. W ten sposób doskonalili umiejętność czytania, poszerzali swoje wiadomości, rozwijali zainteresowania i umilali swym rodzicom czas. Przecież już potrafią pięknie czytać, to dlaczego role nie mogą być zamienione? Gratulujemy wszystkim, którzy bardzo ambitnie podeszli do tego zadania i wzorowo się z niego wywiązali.  Skrupulatnie liczone były minuty poświęcone na czytanie swym bliskim i dzięki temu mogliśmy wyłonić rekordzistę.

Gratulujemy Antoś! 


Data wytworzenia: 2021-03-02 17:07 Autor: A.Ciasnocha Data publikacji: 2021-03-02 17:07 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-02 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek