XI Szkolny Konkurs na Najlepsze Wykonanie Kolędy Polskiej - Wyniki !!!

16 grudnia 2014r. w auli naszej szkoły odbyła się już XI edycja Szkolnego Konkursu na Najlepsze wykonanie Kolędy Polskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III i IV-VI, całkiem niezła gromadka. Wszyscy wspaniale przygotowani, starali się zachwycić widownię i jurorów swymi  interpretacjami naszych, polskich kolęd. Śpiewali solo i w zespołach, każdy z wielkim przejęciem. No i wyśpiewali znakomite wyniki. Tegoroczne jury oceniało w następującym składzie: Hanna Fabijanowska- przewodnicząca - naucz. muzyki oraz Panie Ewa Skrzypińska i Beata Syrzistie. Syrzistie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wyniki Konkursu na Najlepsze Wykonanie Kolędy Polskiej

KLASY I-III
KATEGORIA SOLIŚCI

I MIEJSCE :  SARA BŁAŻYCA I a