Wyniki konkursu na „Warzywno –owocowego Ludka”

Uwaga, uwaga!!! Mamy już wyniki konkursu na „warzywno – owocowego ludka”. Jak zawsze Wasze prace przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!! Warzywno – owocowe stworki zachwycały pomysłowością i cieszyły oko.
W obradach jury zasiedli goszczący w naszej szkole studenci pedagogiki, których czekało arcy trudne zadanie – wyłonienie zwycięzców. Na przerwach szkolnych nasi goście przeprowadzali także ankiety, aby móc wyłonić zwycięzców do nagrody publiczności.

Oto wyniki:

KLASY I – III

1. Miejsce: Oskar  Augustyniak kl. 1b
  2. Miejsce: Zosia Piechota kl. 1b
  3. Miejsce: Kamil Wieczorek kl. 3a

Wyróżnienie:  Szymon Hołdyk kl. 1a

KLASY IV – VII (miejsca równorzędne)

Aleksandra Bernaś kl. 5 a
Maciej Piechota
kl. IV b

Marek Zając
kl. IV b