VI Konkurs recytatorski szkolno-przedszkolny dla dzieci z wadami słuchu

W środę 22 listopada w naszej szkole odbył się VI Konkurs recytatorski szkolno-przedszkolny dla dzieci słabo słyszących poezji ks. Jana Twardowskiego. Uczestnikami byli uczniowie klas I -VII oraz przedszkolaki z przedszkola. Dzieci z klas I -III wspierały swoje koleżanki i kolegów w ich występach. Pani Bogumiła Folwarczny przedstawiła postać naszego patrona szkoły, wspomniała również, że w tym roku szkolnym obchodzimy 10 rocznicę nadania jego imienia szkole.

Z grupy przedszkolnej I miejsce zajęła Jagoda Najda

W klasach I – III:

I miejsce - Zuzanna Mildner z klasy 3e
II miejsce - Marta Magoń z klasy 1e

II miejsce - Łukasz Kasperski z klasy 1e

W klasach IV – VII:

I miejsce – grupowe :
Weronika Muszyńska, Amelia Siurda, Kludia Zalewska
z klasy 5e

II miejsce – Natalia Strzelecka z klasy 6e
II miejsce – Julia Rogalska z klasy 6e

Wyróżnienie: otrzymali uczniowie z klasy 4f: Zuzanna Białas, Filip Czyż, Jakub Konik, Julia Polczyk, Karol Stalmaski i Emilia Wójtowicz.

Gratulujemy wszystkim. Było pięknie.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy;
Grażyna Guzy - Biernacka
Bogumiła Folwarczny
Ewa Skrzypińska