18 listopada w naszej szkole odbył się V szkolno-przedszkolny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Marii Konopnickiej.

W konkursie uczestniczyły wszystkie klasy uczniów z wadami słuchu, oraz zaproszeni goście – dzieci i nauczyciele z Miejskiego Przedszkola nr 93 w Katowicach. Uczniowie zapoznali się z postacią M. Konopnickiej, jej życiem i twórczością, a następnie sami recytowali jej wiersze.

Pierwsze miejsce z Miejskiego Przedszkola nr 93 zajęła Jagoda Najda, a wyróżnienia Nina Uczciwek, Jakub Dyduch i Artur Wesołowski.

Pierwsze miejsce z naszej szkoły w klasyfikacji zespołowej zajęła Klasa  IV e, drugie miejsce III f, a trzecie miejsce klasa III e.

W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce – Iza Gruszka z V e

II miejsce – Błażej Bogusz z V e

III miejsce – Karol Stalmaski z III f

Wyróżnienia otrzymali: Seweryn Palla, Kacper Nowakowski, Sebastian Smok, Klaudia Zalewska, Łukasz Wróbel.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mogą doczekać się następnej edycji.

Data wytworzenia: 2016-11-20 23:29 Autor: B. Folwarczny Data publikacji: 2016-11-20 23:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: