Szkolny Konkurs Recytatorski Klas 1-3

14 listopada w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas 1-3 będący równocześnie eliminacjami do  XV Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego . Temat konkursu to: „ Przyroda w poezji dziecięcej”.

Uczestnicy konkursu recytowali wiersze przed komisją oraz przed publicznością – uczniami klas 1-3.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce             Natalia Spyrzewska       kl. 1a           J. Brzechwa  „Hipopotam”

II miejsce           Anna Bielawa                  kl. 3a           S. Pagaczewski  „Odlot szpaków”

III miejsce          Krzysztof Olszewski        kl. 2b           J. Brzechwa  „Ryby, żaby i raki”

Laureaci konkursu będą reprezentowali naszą szkołę na konkursie międzyszkolnym.

Życzymy im powodzenia!

Jolanta Kosińska, Alina Jasińska

Data wytworzenia: 2016-11-15 22:28 Autor: J. Kosińska, A. Jasińska Data publikacji: 2016-11-15 22:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-12-06 Osoba modyfikująca: