Sukcesów ciąg dalszy...

Nasza niezwykle utalentowana aktorsko Nina Klinowska z klasy 4b, którą mogliśmy podziwiać podczas Biesiady śląskiej organizowanej w naszej szkole w styczniu, przechodząc zwycięsko przez wszystkie etapy Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ( etap szkolny. międzyszkolny i rejonowy ) weźmie udział w przesłuchaniach na szczeblu ogólnopolskim. Już ten fakt jest niesamowitym sukcesem, gdyż z każdego województwa do ostatecznych zmagań dopuszczone zostają tylko dwie osoby! Trzymamy kciuki za naszą gwiazdę, którą być może za parę lat podziwiać będziemy na największych scenach teatralnych w Polsce.

Ale to nie wszystko!

Na innych polach też mamy się czym pochwalić! W Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym, który odbył się 11 kwietnia br. uczennica klasy 5a również mogła być z siebie dumna, kwalifikując się do następnego etapu. Czekamy niecierpliwie na kolejne laury!
      W tym samym dniu nad dyktandem pocili się :-)  uczniowie klas czwartych i piątych. Rezultat: III miejsce wśród katowickich szkół dla Wiktorii Błaszczyńskiej z klasy 4b i wyróżnienia dla pozostałych uczestników. I co? Czy nie warto poprawiać po 100 albo 50 razy błędów? Warto!!!

Opracowała Mira Czekańska.

Data wytworzenia: 2018-04-11 17:48 Autor: M.Czekańska – Markwica Data publikacji: 2018-04-11 17:48 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: