Odyseja Umysłu – Eliminacje w Krakowie

Po całorocznej pracy grupa 13 uczniów, pod opieką p. Małgorzaty Purol, p. Dominiki Jandy i p. Agnieszki Gawor (oraz sporej grupy rodziców J ), udała się na Eliminacje do Krakowa, gdzie w ciągu 8 minut każda z dwóch podgrup miała  przedstawić swoje autorskie przedstawienie Ja następnie rozwiązać nowo postawiony „problem spontaniczny”, z którym dzieci świetnie sobie poradziły. Ich praca została uhonorowana pięknymi medalami.

Z problemami „Przyatakujcie ponownie” oraz „między nami zwierzętami” zetkniemy się ponownie dnia 22.03.2016r w ramach apelu szkolnego kiedy to nasi Odyseusze podzielą się swoimi rozwiązaniami ze społecznością szkolną. Zaś chętnych uczniów zapraszamy po świętach na nową turę wtorkowych zajęć.

Data wytworzenia: 2016-03-21 22:22 Autor: A. Gawor Data publikacji: 2016-03-21 22:22 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-03-21 Osoba modyfikująca: