Mistrzostwa Polski Młodzików na opolskim lodowisku Toropol

W dniach 25-26 marca 2017 odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików na opolskim lodowisku Toropol. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Stańczyk wywalczyła srebrny medal i tytuł v-ce Mistrzyni Polski w swojej kategorii. W bieżącym sezonie Ola wielokrotnie stawała na podium w ogólnopolskich zawodach w Łodzi, Oświęcimiu, Dębicy i Katowicach. W listopadzie ub. roku wygrała zawody w czeskiej miejscowości Orlova a międzynarodowych zawodach Trnava Cup w Trnawie zdobyła 5 miejsce plasując się za zawodniczkami z Węgier, Białorusi i Ukrainy. Ola jest wychowanka klubu Spin Katowice, trenuje pod okiem Pani Marii Domagały od 5-go roku życia.

Data wytworzenia: 2017-04-09 19:29 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2017-04-09 19:29 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: