MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

W dniu 15 kwietnia 2018.r. w niedzielę biblijną (II Narodowe Czytanie Biblii), miało miejsce niezwykłe wydarzenie w trakcie nabożeństwa ekumenicznego w Kościele Ewangelickim Zmartwychwstania Pańskiego w Katowicach przy ul. Warszawskiej 18 prace plastyczne –malarskie dwóch uczniów naszej szkoły zostały szczególnie wyróżnione wśród prac nadesłanych na Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny zorganizowany w ramach Śląskiego Ekumenicznego Tygodnia Biblijnego , których było prawie 400. MICHAŁ MROWIEC uczeń klasy 6e zajął II miejsce w kategorii szkoły podstawowe –malarstwo oraz SZYMON CZAJA uczeń klasy 7e otrzymał wyróżnienie w tej samej kategorii. Prace uczniów będą również zamieszczone w publikacji związanej z ekumenizmem.Organizatorzy konkursu zaprosili również na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród rodziców uczniów.

Michałowi i Szymonowi serdecznie gratulujemy!!!

opiekun: Danuta Meus

Data wytworzenia: 2018-04-16 20:08 Autor: D.Meus Data publikacji: 2018-04-16 20:08 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: