Międzyszkolny Konkurs "Pokaż Swój Talent"

31.05.2016 r. w naszej szkole odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu „Pokaż swój talent”. Uczniowie katowickich szkół z SP 1, SP 2, SP 20, SP 37 oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących  mogli pokazać swoje różnorodne umiejętności i talenty… mogliśmy więc posłuchać popisów wokalnych i recytatorskich, ocenić umiejętności taneczne, posłuchać gry na gitarze. Należy przyznać, że poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Trzyosobowe jury miało po ciężkich i długich obradach w końcu wyłoniło trzy zwycięskie szkoły i ich reprezentantów:

1) Szkoła Podstawowa nr 1 – Nina Klinowska, która oczarowała nas niezwykle piękną recytacją i grą aktorską

2) Szkoła Podstawowa nr 37 – Aleksandra Stańczyk. Ola porwała nas do tańca z elementami akrobatyki

3) Szkoła Podstawowa nr 20 – Nikola Jania, która zatańczyła dla nas elektryzujący taniec współczesny.

Należy dodać, że grupa chłopców z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących w Katowicach oraz Oskar z SP 1 zdobyli wyróżnienia.

Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Zapraszamy w przyszłym roku!!!!

Organizatorki: Anna Ciasnocha i Alicja Pohl

Data wytworzenia: 2016-06-06 23:10 Autor: A. Pohl Data publikacji: 2016-06-06 23:10 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: