Międzyszkolny Miejski Konkurs Plastyczny "Anioły dobre duchy"

W piątek 18 grudnia punktualnie o godzinie 12:00 na auli szkolnej zgromadzili się zaproszeni i wyróżnieni uczniowie wraz z nauczycielami i opiekunami, biorący udział w MIĘDZYSZKOLYM MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „ANIOŁY DOBRE DUCHY’ zorganizowanym przez p. Teresę Kubacką- nauczyciela plastyki.

W konkursie brało udział 37 szkół katowickich.  Uczestnicy spotkania obejrzeli prezentacje o aniołach ,a następnie otrzymali nagrody i dyplomy a także książeczkę napisaną przez uczennicę klasy 4b Annę Stańczyk o naszym mieście-o Katowicach.

Uczestnicy konkursu obejrzeli również wystawę pokonkursową zorganizowaną w szkole.

Uczniowie klas 4  wraz z wychowawcami pojechali do teatru w Bielsku Białej na świąteczne przedstawienie pt. ”Opowieść wigilijna”.

Data wytworzenia: 2015-12-20 20:28 Autor: D. Meus Data publikacji: 2015-12-20 20:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-02-09 Osoba modyfikująca: