Konkurs plastyczny dla klas I-III - Miejska Dżungla

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Jesteśmy tacy sami – integracja w oczach dziecka podczas nauki i zabawy” organizowanym w ramach akcji „Miejska Dżungla”.

ORGANIZATOR:
Panie: Iwona Biskup i Ewa Skrzypińska

Cel konkursu:

• propagowanie idei integracji wśród dzieci;
  • wzbudzanie poczucia empatii dla niepełnosprawnego rówieśnika;
  • rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dziecka.

1. Tematem prac jest postrzeganie niepełnosprawności oczami dziecka w różnych sytuacjach życiowych (np. przyjaźń, wspólna nauka, spędzanie czasu wolnego).
  2. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-IV, którzy do dnia 24 listopada 2017 r. wykonają prace i złożą je u p. Iwony Biskup (sala nr 38b) lub p. Ewy Skrzypińskiej (sala nr 37a).
  3. Prace mogą być wykonane dowolna techniką.
  4. Format prac A4.
  5. Każda praca (na odwrocie) powinna zawierać informacje takie jak:
  • tytuł,
  • imię i nazwisko ucznia,
  • klasa.

6.  Prace spełniające warunki konkursu zostaną ocenione przez komisje konkursową.
7.  Komisja Konkursowa dokona oceny prac w kategoriach wiekowych.
8.  Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędą się dnia 6.12.2017 r.

Organizatorzy

Data wytworzenia: 2017-10-09 20:10 Autor: E.Skrzypińska Data publikacji: 2017-10-09 20:10 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-05 Osoba modyfikująca: