Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Singomania”

2 czerwca odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Singomania” w Gimnzjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły, którzy wprawdzie nie zajęli pierwszych miejsc, ale rozpoczęli ciekawą przygodę z piosenką angielską: Emilia Hajdamowicz kl 6a, Janina Mazur i Zuzanna Waniek kl 5a, Michał Łopuszyński kl 4a. Za udział w konkursie uczniowie otrzymali dyplomy i atrakcyjne podarunki. Wizyta w Gimnazjum była okazją do spotkania z uczniami z innych szkół podstawowych a przede wszystkim z naszymi absolwentami, którzy od lat wybierają właśnie to Gimnazjum.

Data wytworzenia: 2016-06-08 00:32 Autor: A. Makarewicz Data publikacji: 2016-06-08 00:32 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2016-08-26 Osoba modyfikująca: