Festiwal Tańca - Wyniki

23.02. odbyła się kolejna edycja „Festiwalu Tańca”. Na scenie mogliśmy podziwiać uczniów z klas I – III i IV – VI zmagających się w tanecznych krokach. W tym roku poziom uczestników był bardzo wysoki. Przy stoliku sędziowskim zasiadła: p. Iwona Orzechowska-instruktorka fitness, p. Magdalena Regulska-Szumlas- kierownik świetlicy oraz p. Barbara Etryk- nauczycielka wychowania fizycznego. Po długich i burzliwych naradach jury ogłosiło następujące wyniki:

KLASY I – III

Pierwsze miejsce:

• Alicja Psiuk kl. 2d
  • Aleksandra Stańczyk kl. 3a

Drugie miejsce: (zespół)

• Julia Wicherek – Drost, Marta Czech, Weronika Niedworok

Trzecie miejsce:

• Staniczek Ewa kl. 2a

oraz zespół

• Hania Bąk kl. 3a i Daniel Bąk kl. 2c

Wyróżnienie:

zespół z kl. 3 e w składzie:

• Paulina Schnabel, Sebastian Smak, Wiktor Stańczak, Kacper Kurtyka, Kacper Nowakowski, Dawid Maciak oraz Szymon Sarbiewski

oraz zespół z kl. 3a w składzie:

• Hania Jaworska, Aleksandra Stańczyk, Maja Malitowska, Weronika Niedworok, Julia Wicherek – Drost, Anna Bielawa oraz Celina Ciechanowicz

Warto zaznaczyć, że uczniowie z niepełnosprawnościami z klasy 3 e, którzy zdobyli wyróżnienie, wykonali piękny taniec w ramach społecznej akcji: „Miejska Dżungla”

KLASY IV – VI

Pierwsze miejsce:

• Teresa Małecka kl. 4b

Wyróżnienie:

• Ines Hluchnik kl. 4b

• Gracjan Kwiatkowski kl. 4a

(Organizatorki: Anna Ciasnocha, Alicja Pohl)

Data wytworzenia: 2017-02-27 16:32 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2017-02-27 16:32 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-26 Osoba modyfikująca: