ELIMINACJE SZKOLNE DO MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „POKAŻ SWÓJ TALENT”

12.04.2018 r. w naszej szkole miały miejsce szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu: „Pokaż swój talent”.Uczniowie z klas I – III rywalizowali ze sobą o 1, 2, lub 3miejsce, aby móc reprezentować naszą szkołę na szczeblu międzyszkolnym. Walka była bardzo zacięta. Uczniowie prześcigali się w różnorodnych talentach takich jak: śpiew, podnoszenie ciężarów, gimnastyka artystyczna, taniec czy magiczne sztuczki….Jury długo obradowało i w końcu wyłoniło silny skład (miejsca I – III), który 26 kwietnia będzie rywalizował w naszej szkole z innymi placówkami. Oto zwycięzcy:

Paulina Dajas, kl. 3d (gimnastyka artystyczna)

Alicja Psiuk, kl. 3d (taniec)

(ex aequo)
Ewa Świerzko, kl. 2a (śpiew)
Natalia Malec, kl. 3c (triki z kubkami)

Wyróżnienie zdobył duet z kl. 2a:
Weronika Jacek oraz Natalia Spyrzewska (taniec)

SERDECZNIE GRATULUJEMY
Organizatorki:
Anna Ciasnocha
Alicja Pohl

Data wytworzenia: 2018-04-16 18:24 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2018-04-16 18:24 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: