..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Mistrzostwa Polski w akrobatyce powietrznej

W miniony weekend uczennice  naszej szkoły brały udział w Mistrzostwach Polski w akrobatyce powietrznej w Lublinie .Aleksandra Stańczyk i Antonina Trojanowska zdobyły złote medale w kategorii profesjonalistów w swoich kategoriach i uzyskały awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się we wrześniu na Ibizie. Obie dziewczynki trenują w klubie SK Talent pod opieką Barbary Chlebisz. Pasją Antoniny jest szarfa a Aleksandry koło. Antonina ponadto wywalczyła srebrny medal w duecie ze swoja koleżanką klubową Julią Wojciechowską.


Data wytworzenia: 2019-06-13 14:14 Autor: K.Smolik Data publikacji: 2019-06-13 14:14 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2019-06-13 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz