..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY - "BĄDŹCIE MIŁOSIERNI, JAK MIŁOSIERNY JEST WASZ OJCIEC"

Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży organizowany w ramach Śląskich Ekumenicznych Dni Biblii pt. „Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest wasz Ojciec“
 
Zapraszamy Uczniów do udziału w konkursie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce biblijnej, uwzględniającej tegoroczny temat, który został zaczerpnięty z Nowego Testamentu: „Bądźcie miłosierni, jak miłosierny jest wasz Ojciec“ (Łk 6,36 BE).
 
 
 
Prace można wykonać indywidualnie lub w zespole dwuosobowym, techniką malarską w formacie A4. Na odwrocie pracy należy umieścić metryczkę (w załączniku). 
Do pracy należy dołączyć wypełniony Formularz RODO i Zgodę Rodziców na udział w Konkursie (w załączniku).

Prace prosimy przynosić do szkoły na portiernię do 7 maja 2021 r. 
 
Regulamin konkursu w załączniku.

Data wytworzenia: 2021-04-22 12:49 Autor: M.Szemiel Data publikacji: 2021-04-22 12:49 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-04-22 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek