..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIARKI

12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. Z tej okazji uczniowie klasy 1a dołączyli się do akcji organizowanej przez Fundację Dr Clown i wykonali przepiękne kartki, które zostaną wręczone osobą wykonującym ten wyjątkowy zawód.

Wszystkim Paniom i Panom wykonującym ten zawód w dniu Waszego święta, składamy podziękowania za Państwa zaangażowanie i trud. Państwa codzienne poświęcenie w pracy (szczególnie w tych trudnych czasach) dla dobra pacjentów zasługuje na docenienie i wyrazy uznania. My w wykonanie kartek włożyliśmy nasze serca, mając nadzieję że wywołają uśmiech.


Data wytworzenia: 2021-05-12 18:47 Autor: A.Ciasnocha Data publikacji: 2021-05-12 18:47 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-05-12 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek