..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

KONKURS PLASTYCZNY „FRANCJA WIDZIANA MOIMI OCZAMI"

Z okazji Międzynarodowego Dnia Frankofonii, który ma miejsce 20 marca każdego roku zapraszamy wszystkich uczniów klas szóstych do udziału w konkursie plastycznym. 

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać pracę plastyczną (technika pracy jest dowolna) na w/w temat i przesłać jej zdjęcie lub skan na platformie Teams do p. Małgorzaty Kloc w terminie do 19 marca 2021r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 20 marca. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej. 

Zgłoszenie prac konkursowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich upublicznienie oraz ujawnienie danych osobowych laureatów konkursu. 

 

Data wytworzenia: 2021-03-01 08:39 Autor: M.Kloc Data publikacji: 2021-03-01 08:39 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-03-01 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek