LabelFrancEducation

Komisja złożona z przedstawicieli Agencji ds. Szkolnictwa Francuskiego za Granicą (AEFE), Francuskiej Misji Laickiej (Mlf), Instytutu Francuskiego, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Młodzieży i Sportu, France Education international oraz sieci Canopé przyznała ponownie znak LabelFrancEducation naszemu liceum! Z dumą informujemy, że tym znakiem została także po raz pierwszy doceniona sekcja dwujęzyczna w Szkole Podstawowej nr 37. Nasz zespół szkół należy do sieci 441 szkół dwujęzycznych z 58 krajów, w tym 10 szkół z Polski. Dziękujemy Wam, Uczniom za zaangażowanie, a przede wszystkim Nauczycielom sekcji dwujęzycznej za ich pracę i odniesiony wspólnie sukces!

Data wytworzenia: 2020-09-28 14:38 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-09-28 14:38 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-09-28 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek