..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĘTE SŁOWA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO" - ETAP SZKOLNY

Serdecznie zapraszamy Uczniów do udziału w konkursie. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formie PLAKATU ilustrującego jedną z wybranych myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego (wykaz cytatów do wyboru w załączniku).
 
Prace należy wykonać indywidualnie, pastelami lub farbami (praca płaska) na papierze, brystolu, kartonie w formacie minimum A3.
 
Każda praca musi zawierać na odwrocie: imię i nazwisko autora, kategorie wiekową, nazwę i adres reprezentowanej placówki, imię i nazwisko opiekuna. Do pracy należy dołączyć wypełnioną zgodę Rodziców, prawnych Opiekunów uczestnika na przetwarzanie danych osobowych i nieodpłatne wykorzystanie jego wizerunku (zgoda w załączniku).
Prace proszę przynosić do szkoły na portiernię do 5 maja 2021 r. 

UWAGA! Do dalszego etapu przechodzi pięć prac z każdej grupy wiekowej, które będą przesłane do Warszawy. 

Regulamin konkursu w załączniku.

 


Data wytworzenia: 2021-04-21 14:37 Autor: M.Szemiel Data publikacji: 2021-04-21 14:37 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-04-21 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek