..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

DZIEŃ ZIEMI 2021

Podzielcie się swoimi relacjami - stworzymy plakat dobrych wspomnień.

W dniach 19-25 kwietnia wybierzcie się z rodziną do lasu, parku itp., zabierając worek i rękawice. Podczas spaceru pozbierajcie śmieci, na które się natkniecie. Po spacerze zróbcie zdjęcia worka i prześlijcie je na teamsa lub maila nauczyciela biologii.

 

Zapraszam też na transmisję ekologicznego spektaklu teatralnego Ala na tropach recyklingu. 

Spektakl w ciekawy sposób zachęca do recyklingu i rozwijania świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat. Kierowany jest dla rodziców i dzieci od 3 roku życiu. Czas trwania spektaklu to około 40 minut.

Transmisja spektaklu dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu 22 kwietnia o godz. 19:00, a także przez 48h po jej zakończeniu na obu profilach.

Szczegóły https://artus.torun.pl/events/ala-na-tropach-recyklingu-e-spektakl-na-dzien-ziemi/


Data wytworzenia: 2021-04-14 08:51 Autor: M.Baryła Data publikacji: 2021-04-14 08:51 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-04-14 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek