..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

BEZPIECZEŃSTWO W KONTAKTACH Z NIEZNAJOMYMI - BEZPIECZNE WAKACJE

Zajęcia profilaktyczne ze Strażą Miejską.

We wtorek 15.06 klasy III, IV i V uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych, poprowadzonych przez strażniczki ze Straży Miejskiej w Katowicach.
 
Tematem przewodnim były zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Jest to czas wypoczynku, zabawy i nowych przeżyć. Panie strażniczki zadbały o to, aby przypomnieć uczniom jak bezpiecznie spędzać czas wolny- niezależnie od miejsca, w którym będziemy. Uświadomiono uczniom zagrożenia i niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać w górach, nad morzem czy w mieście.
 
Tematem poruszonym przez Straż Miejską, była także kwestia kontaktów z osobami nieznajomymi. Panie wyczuliły młodzież, co należy zrobić, kiedy obca osoba, chce nam zrobić krzywdę.

 

Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom, wszyscy bezpiecznie spędzimy zbliżający się czas wolny - by móc we wrześniu -ponownie spotkać się w szkole


Data wytworzenia: 2021-06-21 12:06 Autor: A.Pohl Data publikacji: 2021-06-21 12:06 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-23 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek