..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły !!!

Już w sobotę 10 marca od 9.00 do 13.00  SP 37 im. ks. J. Twardowskiego oraz ZSO nr 1 im. M. Kopernika zapraszają na dzień otwarty wszystkich zainteresowanych nauką w oddziale dwujęzycznym z językiem francuskim. Dowiesz się czym jest test predyspozycji językowych oraz na czym polega nauczanie w systemie dwujęzycznym.
Ponadto w programie:

  • Jak bawili się francuscy dworzanie? Nauka tańca.
  • Warsztaty filozoficzne w oparciu o "Małego Księcia".
  • Czy pchła jest wyższa od mrówki? Czym jest wzorzec z Sevres?
  • O co chodzi z małą czarną od Coco Chanel?
  • Bajki Charlesa Perraulto. Bajki La Fontaine i zabawy językowe.
  • Rodzinny turniej minisiatkówki, gra w petanque, rzut beretem.
  • Chemiczne doświadczenia z Marią Skłodowską-Curie
  • W gabinecie Ludwika Pasteur.
  • I wiele innych atrakcji

Start Szkoła Podstawowa nr 37 im. ks. J. Twardowskiego w Katowicach ul. Lompy 17
ZAPRASZAMY!!!


Data wytworzenia: 2018-03-08 15:39 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2018-03-08 15:39 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz