..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

ZAJĘCIA MATEMA

Drodzy Rodzice!

Wiemy jak ważna jest w życiu codziennym matematyka, ale zdajemy sobie sprawę jak wielu przysparza trudności. To dlatego szukamy nowych metod jej nauczania. Takie nowatorskie podejście znaleźliśmy w firmie MATEMA.

Dzięki innowacyjnym pomocom dydaktycznym, dzieci w naszej szkole będą mogły poznawać świat królowej nauk w sposób przyjemny, atrakcyjny oraz skuteczny.

Wszystkich tych, którzy chcą zgłębiać matematyczną przestrzeń także poza lekcjami zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z matematyki organizowane przez zaprzyjaźnioną firmę MATEMA!

Ich zajęcia w szkołach od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z naszych spostrzeżeń wynika, że dzieci uwielbiają ich zajęcia z matematyki, a także gry i pomoce dydaktyczne, na których pracuje cały zespół MATEMY.

Nauka przez zabawę od zawsze była dla nich priorytetem. Zajęcia te to najskuteczniejsza metoda przyswajania nowych zagadnień z matematyki i ich utrwalania.

Serdecznie zapraszamy na te wyjątkowe zajęcia, które będą odbywać się 1 w tygodniu w naszej szkole.

Zajęcia z MATEMĄ to przede wszystkim:

– Małe grupy zajęciowe

– Grupy poziomowe, dopasowane do umiejętności dzieci

– Indywidualne ewaluacje (w tym jedna opisowa końcoworoczna)

– Autorska metoda nauczania (metoda N.Cywińskiego)

– Opracowane przez MATEMĘ gry i pomoce dydaktyczne

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

603 367 251


Data wytworzenia: 2022-08-28 19:05 Autor: Grażyna Kasza Data publikacji: 2022-08-28 19:05 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-08-28 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz