..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

"Z KULTURĄ MI DO TWARZY"

Meldujemy wykonanie zadań projektowych w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy”. Realizując zadania projektowe uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy poprzez zabawę aktywnie poznawali świat wartości. Celem projektu była promocja kultury oraz uwrażliwianie na piękno i pomaganie innym.

 

Uczniowie z zaangażowaniem i twórczością podejmowali się realizacji owych zadań.

Dziękujemy za kreatywna naukę w działaniu. Czekamy na kolejną edycję.

Dominika Janda, Jolanta Gądek, Małgorzata Wołos


Data wytworzenia: 2021-06-06 20:35 Autor: D.Janda Data publikacji: 2021-06-06 20:35 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-06 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek