..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego dla uczniów klas z wada słuchu „Mistrz Arytmetyki”

Dnia 25.11.2021r. odbył się szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Arytmetyki” dla uczniów klas z wada słuchu. Była to już trzecia edycja. Uczniowie mieli możliwość  sprawdzić swoje umiejętności w zakresie sprawnego posługiwania się tabliczką mnożenia w zadaniach matematycznych.
Udział brali wszyscy uczniowie klas z wadą słuchu.
Najlepsi to:

I miejsce Aleks Cichocki-klasa7f

II miejsce Angelika Wolny- klasa7e
II miejsce Łukasz Kasperski –klasa5f

III miejsce Szymon Sarbiewski –klasa7f
III miejsce Kacper Kurtyka –klasa7f


Serdecznie gratulujemy !!!
Nagrody: dyplomy i upominki zostały wręczone uczniom.


Data wytworzenia: 2021-12-02 08:19 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2021-12-02 08:19 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2021-12-02 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik