..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO PRZEGLĄDU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Miło mi poinformować iż zespół teatralny „To My” w skład którego wchodzą uczniowie klas 5e,5f, 7e i 7f z wadą słuchu zdobył II miejsce w Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu o tematyce matematycznym pt : „Kłótnia Liczb”. Przedstawienie zostało nagrane i przesłane do organizatora konkursu. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości. Całemu zespołowi teatralnemu wraz z nauczycielami jury konkursu serdecznie dziękują i gratulują!!!

W załączeniu dyplom dla zespołu teatralnego „ To My” oraz zdjęcia.


Data wytworzenia: 2022-03-31 19:56 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-03-31 19:56 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-03-31 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz