..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYNIKI KONKURSU Czym jest dla mnie Ojczyzna?

Z radością ogłaszamy wyniki Szkolnego konkursu na najlepszy felieton/reportaż/esej pt. ,,Czym jest dla mnie Ojczyzna”. Cieszymy się ogromnie, że są wśród nas młodzi mistrzowie pióra, którzy podjęli to dziennikarsko-literackie wyzwanie. Po przeanalizowaniu pracy, jury jednoznacznie stwierdza, że uczniowie naszej szkoły potrafią zredagować niezwykle ciekawe wypowiedzi, czego dowodem są prace konkursowe! Dziękując za udział w rywalizacji, nagradzamy laureatów najwyższą oceną z języka polskiego i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych literackich turniejach.


Data wytworzenia: 2022-06-07 10:16 Autor: Kamila Kozieł Data publikacji: 2022-06-07 10:16 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-06-07 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz