..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WYCIECZKA KLASA 2C: CENTRUM EDUKACJI "BAJKA PANA KLEKSA"

Bajka Pana Kleksa to bez wątpienia jedno z najciekawszych miejsc w okolicy Katowic, a odwiedzenie tego centrum zabawy i nauki było dla klasy 2c niezwykle inspirującą przygodą. Kompleks został podzielony na kilka całkowicie różnych stref i podstref tematycznych, pozwalający uczniom na zróżnicowaną zabawę. Zwiedziliśmy Królestwo Bajdocji, Królestwo Abecji, Planetę Fantazję, Krainę Szpaka Mateusza, Psi Raj oraz Złomowisko Robotów. Uczestniczyliśmy w zajęciach, w których nadaliśmy drugie życie rzeczom, przeznaczonym z pozoru do wyrzucenia. To były niezapomniane chwile.


Data wytworzenia: 2021-06-14 09:30 Autor: M.Purol Data publikacji: 2021-06-14 09:30 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-14 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek