..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WOLONTARIUSZE ZE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU NA OBCHODACH 25-LECIA POWSTANIA HOSPICJUM ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

Dnia 7.06.2022 r. uczennice z klasy 8c (wolontariuszki) wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyły w obchodach jubileuszu 25-lecia powstania Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Wydarzenie miało miejsce w Zespole Szkól Muzycznych w Sosnowcu. Program uroczystości obejmował: prezentacje multimedialną o powstaniu i działaniach hospicjum, spotkanie z gościem specjalnym – Jankiem Melą , który przedstawił idee pomocy i służby drugiemu człowiekowi, występ artystyczny Julki Miki i Kasi Posikaty. Zaproszone szkoły otrzymały podziękowania, natomiast każdy uczestnik spotkania otrzymał słodki urodzinowy upominek na zakończenie imprezy. W uroczystościach oprócz władz hospicjum brał udział prezydent Sosnowca p. Chęciński i poseł na sejm p. Bednarek. W załączeniu zdjęcia z udziału w uroczystościach.


Data wytworzenia: 2022-06-11 10:04 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-06-11 10:04 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-06-12 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz