..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WIZYTA W TEATRZE ŚLĄSKIM

W marcu klasy piąte wraz z wychowawcami obejrzały w Teatrze Śląskim na Scenie w Malarni spektakl  pt. „Staś i Zła Noga”. To opowieść o kilkunastoletnim chłopcu z niepełnosprawnością, którego samotnie wychowuje mama. To opowieść o ich zmaganiach z codzienną rzeczywistością, przezwyciężaniu przeciwności i poszukiwaniu przyjaciół.

Po przedstawieniu  uczniowie mieli okazję zwiedzić kulisy teatru, być świadkami próby spektaklu, zajrzeć do pracowni krawieckiej, dowiedzieć się jak działa „zapadnia” 

Wszystkim nam się ta wizyta bardzo podobała.


Data wytworzenia: 2022-04-11 07:11 Autor: Agnieszka Sochacka Data publikacji: 2022-04-11 07:11 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-04-11 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz