..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WIZYTA UCZNIÓW KLASY 8E I 8F W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. GEN. J. ZIĘTKA W KATOWICACH

Młodzież klas ósmych staje przed trudnym wyborem związanym z dalszym kształceniem. Aby ułatwić tę decyzję, uczniowie klas z wada słuchu udali się 1 kwietnia 2022 r. wraz z wychowawcami do Zespołu Szkół nr 1 w Katowicach przy ul. Staszica 2 na tzw. „Dzień Otwarty”. Mieli tam możliwość zobaczyć szkołę oraz porozmawiać z jej nauczycielami i uczniami. W ramach zwiedzania szkoły uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym o Bazyliszku i prezentacji fryzur, a także mieli możliwość udziału w warsztatach tematycznych oraz sprawdzenia się praktycznie jako przyszli mechanicy pojazdów samochodowych.

Wyjście należy zaliczyć do udanych, ponieważ poszerzyło horyzonty uczniów związane z wyborem przyszłego zawodu.

Zdjęcia w załączeniu.


Data wytworzenia: 2022-04-04 15:28 Autor: Danuta Meus Data publikacji: 2022-04-04 15:28 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-04-04 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz