..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY W CENTRUM WIEDZY O CELACH ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

6 października uczniowie klasy 8c wzięli udział w warsztatach w Centrum wiedzy o Celach Zrównoważonego Rozwoju. W czasie zajęć uczniowie zapoznali się z 17 celami zrównoważonego rozwoju, mogli sprawdzić w jaki sposób miasto Katowice realizuje te cele. Pracując w grupach próbowali podać własne rozwiązania wybranych zadań np. jak wyeliminować głód, osiągnąć równość płci, chronić morza, oceany i zasoby morskie, chronić ekosystemy lądowe. Warsztaty uświadomiły nam jak wiele jeszcze działań trzeba podjąć, aby wprowadzić wszystkie zasady w życie.


Data wytworzenia: 2022-10-11 18:40 Autor: Matylda Baryła Data publikacji: 2022-10-11 18:40 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-10-11 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz