..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

WARSZTATY PRZYRODNICZE

Uczniowie klasy 6a mieli okazję uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych w Pracowni Biologii w Pałacu Młodzieży. Dowiedzieli się jak zakładać hodowle zwierząt, jak się nimi opiekować i na jakie trudności mogą natrafić.  Mieli okazję obserwować wiele gatunków bezkręgowców i kręgowców hodowanych w pracowni. Niektóre mogli nawet dotknąć lub wziąć na ręce. W kolejnej części zajęć poznali gatunki zwierząt ginących oraz rozmawiali o zagrożeniach i ich ochronie. Dzieci nie mogą się już doczekać kolejnych zajęć.


Data wytworzenia: 2022-11-21 19:59 Autor: Matylda Baryła Data publikacji: 2022-11-21 19:59 Osoba udostępniająca na stronie: Paweł Bankiewicz Data ostatniej modyfikacji: 2022-11-21 Osoba modyfikująca: Paweł Bankiewicz