..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Uczennice klasy 5b wielkimi wygranymi w Konkursie Geniallne Miejsca!

Konkurs, w którym wziął udział silny duet: Zosia Piechota i Karolina Kuśmierz, został zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.  Polegał on na przygotowaniu prezentacji w postaci gry lub escape-roomu w aplikacji genially, na temat miejscowości lub okolicy, w której mieszkają uczniowie.

Swoje prace nadesłało 120 drużyn z całego kraju. Dzięki temu powstała imponująca MAPA GENIALLNYCH MIEJSC Polski!

Nasze dziewczyny przygotowały projekt zatytułowany "Ucieczka z Kopalni "Wujek" w Katowicach". Ich prezentacja została doceniona przez jury konkursowe! Dziewczyny zdobyły nie tylko pierwsze miejsce w naszym województwie, ale również jako jedna z trzech drużyn reprezentujących szkoły podstawowe zostały zaproszone na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się we wrześniu w Warszawie. 

Zosia i Karolina włożyły w wykonanie swojej pracy serce, talent i fantastyczne umiejętności.

Ogromnie Wam gratulujemy!


Data wytworzenia: 2022-05-17 22:36 Autor: Kaja Muszyńska Data publikacji: 2022-05-17 22:36 Osoba udostępniająca na stronie: Łukasz Lubosik Data ostatniej modyfikacji: 2022-05-17 Osoba modyfikująca: Łukasz Lubosik