..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Turniej Piłki Nożnej „Szmacianki”

Organizatorzy V Pikniku Rodzinnego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej „Szmacianki”, który odbędzie się już 8 czerwca!


"Szmacianka" to rekwizyt dzisiaj zupełnie nieznany. Dzieciom i młodzieży trudno uwierzyć, że były czasy, gdy prawdziwa piłka futbolówka była towarem luksusowym. Nasi dziadkowie byli jednak pomysłowi i rozgrywali mecze czym tylko się dało. Szczytem marzeń była fachowo uszyta szmacianka najczęściej z prześcieradeł, czapek lub ubrań.


Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do dnia 06.06.2017, do godziny 12:45  u nauczycieli WF, a o dopuszczeniu do gry decyduje kolejność zgłoszeń – po zebranie 6-ciu drużyn zamykają się zapisy.
Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie (załącznik nr 1) oraz Karcie zgłoszeń (załącznik nr 2).


Data wytworzenia: 2018-05-22 21:15 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2018-05-22 21:15 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz