..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Szkolny Konkurs Religijny

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O TRADYCJACH I ZWYCZAJACH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie "Cud Bożego Narodzenie-tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia". Szczegóły przekazywane będą przez nauczycieli uczących religii w poszczególnych klasach .Przewiduje się nagrody i dyplomy dla wyróżnionych uczestników, które rozdane zostaną jeszcze w grudniu2017.

                                                                                                                                                                                                                                                                       Organizator: Danuta Meus


Data wytworzenia: 2017-12-07 17:30 Autor: D.Meus Data publikacji: 2017-12-07 17:30 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz