..:: Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach ::..

Szkolny Klub Wolontariatu

Grupka nastolatków pochylonych nad białym arkuszem papieru wzbudziła dziś niemałe zainteresowanie uczniów, dla których boisko to przede wszystkim miejsce zabaw, figli i rozgrywek sportowych. Śpieszymy z informacją, że to nie żadna tajna antyrekreacyjna grupa, a nasz Szkolny Klub Wolontariatu, który pod okiem pani Mileny Skupień-Lisgarten z  https://pl-pl.facebook.com/centrumwolontariatu właśnie przygotowuje pierwszą akcję (szczegóły niech na razie pozostaną tajemnicą). Uczniowie krok po kroku opracowują plan działania, omawiają każdy szczegół, dyskutują, podejmują decyzje. A nauczyciele przysłuchują się i nadziwić nie mogą, że taką mają samodzielną, aktywną i zaangażowaną młodzież. Tak trzymajcie!


Data wytworzenia: 2018-05-28 22:28 Autor: M.Szulc Data publikacji: 2018-05-28 22:28 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2018-09-08 Osoba modyfikująca: Adam Makarewicz